Hudebník a producent Karel Vágner prodal vydavatelství Multisonic, píše E15. „Ve chvíli, kdy něco vydáte, visí deska během krátké doby někde na internetu,“ řekl, proč se firmy po 29 letech zbavil.

Pilulka rozšířila obchodní tým, dodavatele dělí do čtyř divizí

Lékárenská skupina Pilulka má tři nové tváře v obchodním oddělení - Ivu Harovníkovou, Michaelu Trnavskou a Hynka Vranu. Doplní obchodní tým, které vede obchodní ředitel Tomáš Baier. Dalším obchodním manažerem Pilulky je Martin Hamza. Obchodní oddělení se dále skládá z asistentů a správců portfolia, celkem čítá 15 lidí.

„V posledních měsících došlo v naší skupině k restrukturalizaci celého obchodního oddělení a všichni dodavatelé jsou rozděleni do čtyř divizí,“ popisuje obchodní ředitel Baier. Čtyři divize podle produktů jsou předpisová léčiva, volně prodejné léky (ty mají na starosti Trnavská a Vrana), potravinové doplňky (Harovníková) a zbylý sortiment (Hamza).

„Mimo internetové obchody Pilulka.cz a Pilulka.sk budeme pro rok 2017 vyjednávat obchod pro více než 300 lékáren v Česku a na Slovensku a pro zhruba 50 kamenných lékáren přímo pod naším brandem,“ dodává Baier.

Iva Harovníková

Iva Harovníková

Iva Harovníková přichází z Mahony Pharma, zaměřující se na distribuci doplňků stravy, také řídila provoz nestátního zdravotního zařízení.

Michaela Trnavská

Michaela Trnavská

Michaela Trnavská přichází z pozice key account manager a area sales manager ve společnostech Nycomed/Takeda, Bella Bohemia a Walmark.

Hynek Vrána

Hynek Vrana

Hynek Vrana přichází z pozice výkonného ředitele lékáren IPC. Působil ve společnosti Sanofi (Zentiva) na lokálních i korporátních pozicích.