Pizza Hut zpět v Česku. První pobočku otevřela v Palladiu, další bude na Chodově

Nová restaurace Pizza Hut v Palladiu

Nová restaurace Pizza Hut v Palladiu

Nová restaurace Pizza Hut v Palladiu a její personál

Nová restaurace Pizza Hut v Palladiu a její personál

Americká síť rychlého občerstvení Pizza Hut se po 13 letech vrátila do Česka a otevřela restauraci v pražském obchodním centru Palladium. Zpátky do Česka síť přivedl provozovatel restaurací a kaváren AmRest, který má ve svém portfoliu také KFC, Starbucks nebo Burger King. AmRest chce do roku 2021 v Česku otevřít 70 restaurací sítě Pizza Hut, přitom má v plánu zaměstnat 1.500 lidí. Letos v Praze síť otevře v nově přestavěném Centru Chodov, dále chce do velkých měst jako Brno nebo Ostrava.

V nové prodejně bude Pizza Hut nabízet pět druhů pizzy. Budou to druhy Margherita, Quattro Formaggi, Prosciutto, Hawaii a Grande Pepperoni. Pokud si zákazníci nevyberou, mohou si nechat z dostupných ingrediencí upéct vlastní druh pizzy. Pizza Hut aktuálně od lokálních dodavatelů nechává dodávat zeleninu a chlazené produkty, například sýry. Ceny jídel v restauraci začínají na 89 Kč. 

„Velmi nás těší, že můžeme představit tento nový koncept v Česku. Ukázal se jako velmi úspěšný v Polsku i v Maďarsku, a jsme přesvědčeni, že stejně osloví i české zákazníky,“ říká Maciej Mausch, brand prezident Pizza Hut pro střední a východní Evropu.