Seznam Zprávy se uvedly v nové podobě. Web chce posílit investigativu, sekci o byznysukomentáře. „V internetovém prostředí chceme být tím, čím bývaly ve zlaté éře tradiční, nezávislé noviny,“ prohlašuje šéfredaktor Jiří Kubík. V redakci dělá přes 70 lidí, včetně externistů. 

Placená O2 TV hlásí nárůst zákazníků na 406.000

Počet zákazníků služby placené televize přes internet O2 TV dosáhl k 30. září celkem 406.000, včetně domácností, které využívají doplňkovou službu Multi, která umožňuje sledovat O2 TV na víc televizorech najednou. Meziročně počet abonentů vzrostl o třetinu, téměř o 100.000. V průběhu prvních devíti měsíců roku se zvýšil o téměř 70.000.

O2 TV nedávno zařadila do nabídky anglickou fotbalovou Premier League. Vysílá také Ligu mistrů, první českou fotbalovou ligu či domácí hokejovou extraligu. Přenosy O2 TV někdy nefungují hladce, v poslední době znepříjemnily divákům sledování Ligy mistrů v srpnu či teď v říjnu.

Operátor O2, který televizi O2 TV provozuje, patří skupině PPF Petra Kellnera, která minulou neděli ohlásila, že do poloviny roku 2020 převezme televizi Nova.