Premiér Andrej Babiš (ANO) vystoupí v neděli 18. listopadu od 21.25 v živě vysílaném rozhovoru televize Nova. Půlhodinový pořad Vládní krize tentokrát nahradí Střepiny a bude ho moderovat Rey Koranteng. Interview se má zaměřit na dění, jež způsobila kauza Seznamu Babišův syn promluvil.

Plzeňský Stock uvádí třtinový rum Božkov Republica Exclusive, hlavně pro mladé

Nový třtinový rum Božkov

Nový třtinový rum Božkov

Producent a distributor lihovin Stock Plzeň-Božkov na trh uvádí nový třtinový rum Božkov Republica Exclusive. Chce se tím se značkou Božkov etablovat mezi prémiovějším segmentem alkoholických nápojů. Doporučená nezlevněná prodejní cena pro lahev o obsahu 0,5 l je 289 Kč, pro 0,7 l pak 379 Kč. Kromě dalších rumů značky Božkov distribuuje Stock Plzeň-Božkov v Česku také značku rumu Captain Morgan. „Naší strategií je nabídnout zákazníkům další unikátní a prémiový produkt za příznivou cenu. Tímto třtinovým rumem se orientujeme zejména na mladší konzumenty,“ dodává Marie Votrubová, brand manažerka Stock Plzeň-Božkov.

Tmavý rum z osmiletých rumů z karibských zemí doslazený třtinovým cukrem má jemnou, nasládlou chuť s tóny vanilky, sušeného ovoce a oříšků. Zabalen je do láhve s etiketou designově odkazující na období secese. Rum obsahuje 38 % alkoholu. 

Od března Stock Plzeň-Božkov podpoří třtinový rum masivní mediální kampaní. Propagovat jej bude v televizi, pro kterou připravila spot agentura Made by Vaculik,v onlinu, na několika LED obrazovkách po celém Česku, na sociálních sítích, PR aktivitami, eventy a podporou v gastrech a retailu, kde využije netradiční POS materiály a aktivace. Obalový design a klíčové vizuály vznikly v dílně agentury LineArt Group. Koncept zformuloval reklamní textař a básník Pavel Sobek.