V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Po konopí a vegan bistru na Ibize chce Jiří Stabla prorazit s vodou Masaru

Jiří Stabla

Jiří Stabla

Zakladatel Konopné lékárny a značky konopných přípravků Carun Pharmacy Jiří Stabla se po otevření veganského bistra na Ibize pustil do nového projektu. Na trh chce uvést vodu Masaru s „květem života“ na dně láhve. Claim nového produktu zní Láska v každém krystalu. Značka pochází od japonského alternativního badatele a léčitele Masaru Emoto, který se v 90. letech pustil do zkoumání zmrzlých vodních molekul. Emoto údajně zjistil, že když vodu vystaví působení pozitivní energie v podobě modliteb, básní nebo hudby, tvoří krásné krystaly.

Masaru voda

Masaru voda

Stabla dlouhodobě žije na ostrově Ibiza, kde je podle něj po balené vodě velká poptávka. Kromě provozu veganského bistra se věnuje i hudbě jako DJ Nuff. „Dlouho jsem se snažil najít správný zdroj vody a někoho k sobě, kdo cítí vodu jako budoucnost podobně jako já. Stále hledám další partnery projektu, i když už snad budu mít vodu brzy v ruce,“ říká Stabla.

Jeho cílem je prorazit s novou značkou vody v Japonsku, tam už zahájil propagační aktivity, sponzoruje tamního známého sportovce. Po Japonsku se plánuje orientovat na Čínu, USA nebo Polsko, Katar či Omán.