V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

Po Milánu a Londýně mění interiér designový obchod Kartell v Praze

Nový design obchodu Kartell v pražské Revoluční 14

Nový design obchodu Kartell v pražské Revoluční 14. Nový design interiéru počítá s originální, barevnou tapetou. Všechny vlajkové obchody Kartellu mění barvu stěn z bílé na béžovou. Další novinkou je zakomponovaný petrolejový paraván a inovativní koncept prezentace svítidel na speciálních kostkách. Tři nové obrazy prezentují produktové novinky, mimo jiné světla Kabuki, židle Piuma, Venice a Catwalk či křesla Cara

Nový design obchodu Kartell v pražské Revoluční 14

Nový design obchodu Kartell v pražské Revoluční 14

Designový obchod Kartell v Revoluční ulici 14 v Praze inovoval svůj interiér podle návrhu milánského studia Laviani. Ten mateřská firma představila na letošním ročníku Salone del Mobile, koncept už zavedla ve svých obchodech v Miláně a v Londýně. Showroom v Praze funguje přes 10 let a má nejširší nabídku produktů značky Kartell v Česku. Mezi novinky patří židle Piuma, Venice a Catwalk či křesla Cara, vše od designéra Phillippa Starcka, či kolekce milánské značky La DoubleJ, která zahrnuje kontejnery, prostírání, lehátko a křesla. Reprezentantem značky Kartell v Česku je firma Konsepti, kterou založil David Řezníček, jenž ji vlastní čerstvě napůl s Premium Design Group.

Produkty značky La DoubleJ

Produkty značky La DoubleJ

Produkty značky La DoubleJ

Produkty značky La DoubleJ