Digitální agentury v Atlasu ukázaly, co mají letos nového. Podívejte se na fotografie a prezentace.

Po Nově a Primě dá tureckou telenovelu TV Barrandov

Od října bude stanice v hlavním sobotním čase reprízovat další socialistický seriál Muž na radnici.

Akvizice turecké televizní tvorby – levných děl o mnoha dílech – se v Česku rozmáhá. Televize Barrandov sahá k zařazení tureckého Lale devri (Čas tulipánů), „příběh dvou znepřátelených rodin, které jsou v nekonečném konfliktu“.

Dříve letos vzbudila mnoho nesouhlasných reakcí Nova s plánem zaplnit prakticky po celý rok hlavní večerní vysílací čas telenovelou Tisíc a jedna noc. Nakonec ji přesunula na podvečer, kde se Nově vyplácí.

Podvečer jako nejefektivnější čas zvolila i Prima, když letos v srpnu nasadila na půl páté odpoledne na kanál Prima Love „výpravné kriminální drama“ Ezel.

Barrandov volí rovněž odpoledne, cyklus 86 dílů zařadí od 3. října. Ze tří jmenovaných je Čas tulipánů v širším diváckém hodnocení nejhorší – na ČSFD.cz má Ezel 41 %, Tisíc a jedna noc 6 %, Lale devri 4 %.

Další socialistický seriál: Muž na radnici

V pondělí 3. října začíná původní show Barrandova o 12 dílech, nazvaná To byl náš hit. V přímém přenosu bude stanice hledat největší český hit. Poběží vždy v pondělí.

Každou sobotu počínaje 15. říjnem bude hlavním pořadem večera (od 20 hodin) repríza dalšího socialistického seriálu Muž na radnici na obrazovce Barrandova („seriál o osudech Františka Bavora, aktivního obětavého poslance ve Starém Kunštátě, o jeho radostech a starostech s budováním města, ale i o jeho osobním životě“, představuje stanice).

Pondělní večerní filmové okénko od 21.30 bude v říjnu patřit trilogii Fontána pro Zuzanu a pak snímku Alice Nellis Výlet.

Úterní akční filmy nabídnou reprízy dobrodružných amerických snímků z 80. a 90. let.

Prohlédněte si v PDF: TV Barrandov: Říjen 2011