Po osmi letech v čele České informační agentury přešel Ondřej Černý do StartupJobs

Černý bude psát pro SJ News. Nový šéf produktu Ondřej Javornický dělal v Seznamu a CNC.

Ondřej Černý

Ondřej Černý

Dosavadní šéfredaktor České informační agentury Ondřej Černý rozšířil redakci SJ News, informační sekce pracovního portálu StartupJobs. Na webu se má věnovat reportážím, rozhovorům a aktualitám ze světa českých startupů. V čele ČIA, soukromé zpravodajské agentury se sídlem v Praze, kterou provozuje firma Inergo Slovakia Emila Hubináka, stál Černý osm let, od podzimu 2014. Nastupoval do ní zhruba o rok dřív jako editor a vedoucí vydání. Předtím krátce pracoval pro tuzemské rádio BBC/Zet, v letech 2002 až 2013 působil v Českém rozhlasu na různých pozicích (zpravodaj, moderátor, editor, dramaturg).

Kariérní portál StartupJobs zaměřený na kandidáty pro začínající technologické firmy do týmu přibírá také dvě další tváře. Jako nový produktový ředitel přichází Ondřej Javornický, a to po sedmileté zkušenosti v Seznamu a následně třech letech v mediálním domě Czech News Center, kde se věnoval právě produktovému managementu.

Ondřej Javornický. Foto: StartupJobs

Ondřej Javornický. Foto: StartupJobs

Marketingovému směřování firmy pomůže Petr Cieslar, který v minulosti působil jako vedoucí oddělení publicity vědy, výzkumu a inovací Akademie věd ČR, čtyři roky jako specialista sociálních sítí.

Petr Cieslar. Foto: StartupJobs

Petr Cieslar. Foto: StartupJobs