V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Po Single Lady na Playtváku přijde Single Man

Videoweb Playtvák.cz mediálního domu Mafra chystá na podzim několik nových seriálů.

Marek Taclík. Foto: Profimedia.cz

Marek Taclík bude Single Man. Foto: Profimedia.cz

Mediální skupina Mafra se po letošním uvedení svého prvního hraného seriálu Single Lady rozhodl významně investovat do nových pořadů a nabídnout tak na svém videowebu Playtvák.cz divákům i inzerentům další vlastní novinky. Po Single Lady, kterou hrála Jana Plodková, tak letos na podzim přijde seriál Single Man v hlavní roli s Markem Taclíkem, dále série Taxikář, s Václavem Koptou, jenž hrál taxikáře v Single Lady, reality show City Survival a Seš měkkej, dokument Den v životě či sociální experiment Napal bábu.

„Na jaře jsme se zaměřili na jeden hlavní formát, letos jich na podzim připravujeme minimálně pět,“ říká ředitel Mafra TV Vladimír Mužík. Celkem novinek v podzimní sezóně má podle Mafry být 13. „Soustředíme se hlavně na kvalitu seriálů,“ chce Mužík, aby se návštěvníci Playtváku vraceli.

O čem budou novinky Playtváku

Single Man

Čtyřicetiletý Filip (Marek Taclík) už jednou našel tu pravou lásku. Bohužel to ale nedopadlo dobře a on se nyní zoufale snaží najít jinou. Svou jedinou láskou je však stále ovlivněn a nemůže na ni zapomenout. Při hledání zažije desítky rande, která budou mít komické až tragické konce. Scénář píše Dominik Landsman (blog Deníček moderního fotra) a režie se ujal Vít Karas (seriál Kapitán Exner televize Prima). Celá produkce bude probíhat stejně jako při natáčení Single Lady pod hlavičkou Lucky Man Films Davida Ondříčka.

Taxikář

Další nový seriál Taxikář je v produkci stejné skupiny. Hlavní hrdina se představil už v seriálu Single Lady jako otec hlavní hrdinky v podání Václava Kopty. Nyní se vracíme v dějové lince před tento seriál, do doby, kdy se seriálový otec Václav Kopta vrací do Česka po 36 letech z emigrace. Potkává ženu, se kterou v mládí chodil (Anna Šišková) a která mu oznámí, že má dospělou dceru. Během 24 hodin se mu obrátí celý život vzhůru nohama. Režie se stejně jako u Single Lady ujala Jitka Rudolfová.

City Survival

Se společností Department se připravují dvě reality show. City Survival bude show s českými celebritami, které dostanou pouhých 100 korun na to, aby s nimi přežily v „pražské džungli“ 5 dnů. Každý díl přinese sestřih toho nejlepšího, co za daný den zažijí. V prvních dílech se diváci mohou těšit na Dominiku Myslivcovou a Petra Zvěřinu.

Seš měkkej

Ve druhé show Seš měkkej soutěží lidé, kteří se nebojí výzev a jsou ochotni udělat téměř vše. Po nepříjemných úkolech vypadne vždy nejslabší účastník, a to až do té doby, než zůstane ten nejdrsnější z nich. Jedení chilli papriček a přeběhnutí Staroměstského náměstí bez oblečení je jen začátek.

Napal bábu

V sociálním experimentu Napal bábu jsou natáčeni lidé skrytou kamerou v neobvyklých situacích. Pomohou si v nouzi? Jak zareagují na nespravedlnost? Reálná skrytá kamera je v českém internetovém prostředí nový formát.

Den v životě

V dokumentu Den v životě stráví divák se slavnou osobností kompletně celý den. Od cesty do práce přes seznámení se se zákulisím v dané branži až po odhalení pracovního kolektivu. Před kamerou se tedy neschová prakticky nic. Prvním hostem bude Pavel Nový, stále aktivní v divadle i ve filmu. Těšit se ale můžete i na Josefa Klímu nebo Lucii Vondráčkovou.

Zdroj: Mafra