Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Počet předplatitelů O2 TV vzrostl na 361.000

Počet zákazníků služby O2 TV, která funguje na pevné lince od O2 i na internetovém připojení od jakéhokoliv poskytovatele, dosáhl ke konci března 361.000. Z toho 45.000 domácností využívá doplňkovou službu Multi, která umožňuje sledovat O2 TV na víc televizorech najednou. Uvedl to dnes operátor O2 v pravidelném reportu svých hospodářských výsledků.

„Pokračujeme v propagaci úspěšných tarifních balíčků O2 Spolu. Také díky tomu vzrostl za letošní první tři měsíce počet zákazníků našich měsíčních tarifů O2 TV o dalších víc než 25.000,“ říká předseda představenstva a generální ředitel O2 Czech Republic Jindřich Fremuth.

Ke každému tarifu mají zákazníci zdarma čtyři licence pro sledování kompletního programu O2 TV na počítači nebo v aplikaci v mobilu nebo tabletu. Tuto možnost v prvním čtvrtletí letoška pravidelně využívalo v průměru téměř 530.000 diváků, včetně zákazníků balíčku O2 TV Sport Pack. Na konci března tak O2 registrovalo necelých 890.000 aktivních přístupů digitální televize O2 TV. Ta byla v kvartálu s mobilními daty a finančními službami hlavním zdrojem růstu tržeb operátora.