Hudebník a producent Karel Vágner prodal vydavatelství Multisonic, píše E15. „Ve chvíli, kdy něco vydáte, visí deska během krátké doby někde na internetu,“ řekl, proč se firmy po 29 letech zbavil.

Počet předplatitelů O2 TV vzrostl na 361.000

Počet zákazníků služby O2 TV, která funguje na pevné lince od O2 i na internetovém připojení od jakéhokoliv poskytovatele, dosáhl ke konci března 361.000. Z toho 45.000 domácností využívá doplňkovou službu Multi, která umožňuje sledovat O2 TV na víc televizorech najednou. Uvedl to dnes operátor O2 v pravidelném reportu svých hospodářských výsledků.

„Pokračujeme v propagaci úspěšných tarifních balíčků O2 Spolu. Také díky tomu vzrostl za letošní první tři měsíce počet zákazníků našich měsíčních tarifů O2 TV o dalších víc než 25.000,“ říká předseda představenstva a generální ředitel O2 Czech Republic Jindřich Fremuth.

Ke každému tarifu mají zákazníci zdarma čtyři licence pro sledování kompletního programu O2 TV na počítači nebo v aplikaci v mobilu nebo tabletu. Tuto možnost v prvním čtvrtletí letoška pravidelně využívalo v průměru téměř 530.000 diváků, včetně zákazníků balíčku O2 TV Sport Pack. Na konci března tak O2 registrovalo necelých 890.000 aktivních přístupů digitální televize O2 TV. Ta byla v kvartálu s mobilními daty a finančními službami hlavním zdrojem růstu tržeb operátora.