Národní federace hudebního průmyslu rozeslala v podobě PDF první číslo čtvrtletníku Svět vinylů, pro první kvartál 2018. Jde o přehled novinek, redakci vede Josef Vlček. „Vzhledem k rostoucí oblibě tohoto specifického formátu jsme přistoupili k této formě jeho propagace,“ vzkazují gramofirmy.

Jak uspět na Facebooku. A proč neuspěla Olga Lounová

Banda smíšků se na síti vrhla na tuzemské umělce. Proč a jak? Rozebíráme v aktuálním audiotýdeníku Médiáře, poprvé s hostem.

Proč Olga Lounová neuspěla s událostí Jak uspět v umění? Proč se banda smíšků vrhá i na další tuzemské umělce? A jak tedy uspět na Facebooku? V novém podcastu jsme to probrali s shooting star českého internetu Markétou Lukáškovou. Poslechněte si teď.

Jak poslouchat

Na SoundCloudu nebo přes iTunes. Na SoundCloudu je to jednoduché: klikněte na profil Médiáře a najdete tam všechny publikované díly našeho vysílání. Přehrávat je lze buď přes web, anebo prostřednictvím jednoduché mobilní aplikace. Na webu můžete zvuky vkládat do svých stránek, týmž způsobem jako videa z YouTube. Na iTunes je to stejně jednoduché: stačí přihlásit odběr.

Za spolupráci děkujeme Lukáši Turzovi a rádiu Expres FM.