Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Když Honza Řežáb přiveze do Prahy svou show

Co jsme viděli a zažili na digitální konferenci Engage 2015, to jsme hned řekli ve studiu.

Socialbakers Jana Řežába, kteří se zabývají analýzou dat z Facebooku, Twitteru a nově i Instagramu, přivezli do Prahy svou show pro digitální marketéry. Slavná jména jako John Sculley prezentovala sociální sítě jako médium už vlivnější než televize. Happening stovek lidí z oboru se stal akcí, jakou jsme v Praze nezažili už dlouho. Proto je náš čerstvý podcast výjimečně možná lehce emotivní. Příjemný poslech.

Jak pohodlně poslouchat

Na SoundCloudu nebo přes iTunes. Na SoundCloudu je to jednoduché: klikněte na profil Médiáře a najdete tam všechny publikované díly našeho vysílání. Přehrávat je lze buď přes web, anebo prostřednictvím jednoduché mobilní aplikace. Na webu můžete zvuky vkládat do svých stránek, týmž způsobem jako videa z YouTube. Na iTunes je to stejně jednoduché: stačí přihlásit odběr.

Za spolupráci děkujeme Lukáši Turzovi a rádiu Expres FM.