Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Patří na Facebook, co vás právě napadlo?

Jak poskládat a kdy co zveřejnit na sociálních sítích, jste-li značka, anebo celebrita. O tom je další zvukový týdeník Médiáře, podcast, o který si tolik píšete.

I DV TV plánuje podcasty. — Vyložené psycho s delfínem v pátek odpoledne. — Redakční porady kvůli sociálním sítím. — Celebrita + sušenky = to, co značka potřebuje. — To a ještě víc v novém dílu audio týdeníku Médiáře, poslouchejte.

Jak poslouchat

Na SoundCloudu nebo přes iTunes. Na SoundCloudu je to jednoduché: klikněte na profil Médiáře a najdete tam všechny publikované díly našeho vysílání. Přehrávat je lze buď přes web, anebo prostřednictvím jednoduché mobilní aplikace. Na webu můžete zvuky vkládat do svých stránek, týmž způsobem jako videa z YouTube. Na iTunes je to stejně jednoduché: stačí přihlásit odběr.

Za spolupráci děkujeme Lukáši Turzovi a rádiu Expres FM.