Podzim TV Seznam: Klíma i nová sportovní show

Na sobotní večery chystá televizní kanál Seznamu „sportovní verzi Top Gearu“, od agentury Elite Solutions, páteční stojí na filmech od AQS, nedělní na Josefu Klímovi a seriálech.

Josef Klíma jako jedna z hlavních tváří podzimu na Televizi Seznam

Josef Klíma jako jedna z hlavních tváří podzimu na Televizi Seznam. Foto: Tomáš Svoboda

V neděli od osmi večer „investigativně-reportážní“ Záhady Josefa Klímy. Každý všední den od 19.45 čtvrthodinové Studio Byznys ze studia v pražském Burzovním paláci, které opustila Česká televize. V pozdně večerním cyklu od 22 hodin jednou měsíčně i rozhovory vydavatele a šéfredaktora časopisu Reportér Roberta Čásenského s lídry byznysu. Outdoorová Extreme Interviews Lucie Výborné. Od října o sobotách sportovní show s Jiřím Hoškem, Luďkem Mádlem a Jindřichem Šídlem. K tomu v pátek akviziční filmy nakupované exkluzivně firmou AQS. To jsou programové novinky Televize Seznam pro letošní podzim.

„Chceme přinášet exkluzivní obsah a pokud obsah třetích stran, tak v exkluzivním balení,“ řekl na dnešní tiskové konferenci Seznamu Jakub Unger, ředitel divize zpravodajství a Televize Seznam. „Dnešní televize umí být interaktivní, a taková bude Televize Seznam. První ochutnávkou bude naše sportovní show,“ doplnil. Show má kombinovat „živý sport, chytrost a vtip“ Hoška, Mádla a Šídla, oni sami podle Ungera novince přezdívají „naše sportovní verze Top Gearu“. Pro Televizi Seznam ji připravuje komunkační agentura Elite Solutions, která Šídla už v minulosti používala jako jednoho z autorů webu O2sport.cz, který připravovala pro televihzi přes internet O2 TV operátora O2.

Programové schéma Televize Seznam

Programové schéma Televize Seznam

Kromě novinek přímo pro televizi doplní její program pokračování starších webových cyklů, konkrétně jde o Šťastné pondělí Jindřicha Šídla, Obzor Filipa Horkého, #Zdavuven Anity BaselovéZvláštní vyšetřování Sabiny Slonkové a Jiřího Kubíka, Honest GuideJankem Rubešem a Honzou Mikulkou či Moje místa Blanky Kubíkové.

Ranní a dopolední hodiny Televize Seznam budou dál patřit pořadům Ráno na gauči, Rodinka a magazínu ze světa showbyznysu Slavní, čas od 19.15 pak půlhodinovým Večerním zprávám, čas od 22 hodin rozhovorům pod názvem Výzva. Programové schéma doplní mimo jiné autorská tvorba studentů pražské Vyšší odborné školy publicistiky.