V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Pohlreichovo Ano, šéfe! na Primě končí

Zdeněk Pohlreich v Ano, šéfe! v roce 2017. Foto: TV Prima

Zdeněk Pohlreich v Ano, šéfe! v roce 2017. Foto: TV Prima

Show Ano, šéfe! televize Prima, která si od začátku kladla za cíl pozvednout gastronomii v Česku, spěje do svého finále. V těchto dnech se po Čechách a na Moravě natáčejí její poslední díly. Populární šéfkuchař Zdeněk Pohlreich vydržel se svou nejslavnější sérií devět let - na Primě se objevil v roce 2009. „V nejlepším se má přestat. Proto jsem rád, že mi Prima vyšla vstříc a na konci jsme se dohodli,“ říká Zdeněk Pohlreich.

V minulosti televize využívala a zároveň posilovala popularitu známého šéfkuchaře více sériemi s ním, konkrétně šlo o pořady Už dost, šéfe!, Rozpal to, šéfe!Teď vaří šéf! a Zdeňkova akademie. Pohlreichův pořad dokonce ve vysílání propojila se svým neméně slavným počinem, reality show VyVolení, v živém vysílání. Show nebyla jenom v televizi, s názvem Ano, šéfe! vznikl i časopis, která nedávno relaunchoval. Řada hlášek a situací z pořadu zlidověla, jako řetízek od babičky v jiném hrníčku nebo kluk, co si přišel hrát s kamením.

„Ano, šéfe! bylo od začátku postavené na osobnosti Zdeňka Pohlreicha. Proto s jeho odchodem tento pořad na Primě končí. Najít za Zdeňka náhradu je v podstatě nemožné, a tak jsme se o to ani nesnažili,“ podotkl šéf Primy Marek Singer. Ten Pohlreicha nazývá rodinným stříbrem Primy a slibuje další nový pořad s ním, prý se už chystá.

Další novinku Prima připravuje s restauratérkou Jitkou Pagana a jejím italským synem Santem. „Diváci uvidí nejen to, jak svým osobitým stylem pomáhají neprosperujícím restauracím i hospodám, ale budou moci i nahlédnout do svérázného vztahu matky a syna,“ uvádí Prima.