Proč děláme web, denní newsletter, týdenní Katovnu a nově též měsíční souhrny? Poslechněte si.

Pondělní show o vaření: Ano, šéfe! na Primě roste, Recept na bohatství Barrandova na minimu

Sledovanost televizních pořadů v pondělí 17. září

Zdeněk Pohlreich tentokrát napravoval v Tišnově. Foto: TV Prima

Zdeněk Pohlreich tentokrát napravoval v Tišnově. Foto: TV Prima

Pondělní seriály Novy a Primy tentokrát držely krok. Nejsledovanějším nezpravodajským pořadem večera byl Gympl s (r)učením omezeným na Nově (1,05 milionu diváků starších patnácti let, podíl na sledovanosti 27,1 %), Cesty domů měly téměř milionové publikum (962 tisíc, 24,4 %). Zaostala za nimi rovněž od osmi večer uváděná Zdivočelá země na ČT1 (517 tisíc, 13,2 %).

Nadprůměrných výsledků z hlediska podílu na sledovanosti dosáhly po dvacáté hodině filmy na Prima Cool Grimm (206 tisíc, 5,2 %) a na Nově Cinema Lepší už to nebude (205 tisíc, 6,2 %), průměrného pak na Barrandově Kam nikdo nesmí (176 tisíc, 4,6 %).

Prima Love bodovala mezi osmou a devátou večerní Chůvou k pohledání (162 tisíc, 4,2 %) a Fantastickými dorty (150 tisíc, 3,8 %).

Ukazuje to měření sledovanosti ATO-Mediaresearch.

Program po půl desáté ukazuje, jak rozličně se dají pojednat show o vaření a jak rozdílný je o ně zájem. Druhý díl Ano, šéfe! na Primě měl oproti premiéře před týdnem o padesát tisíc diváků víc (779 tisíc, 27,4 %), naopak souběžně vysílaný Recept na bohatství televize Barrandov a slovenské Joj se tři týdny od premiéry propadl na své dosavadní minimum (82 tisíc, 3,5 %).

Oběma show konkuroval ještě sitcom Helena na Nově (656 tisíc, 22,5 %).