Ve čtvrtek proběhla v sídle Microsoftu konference Content marketing 2017. Kromě Johna Wilperse zaujal Jakub Mařík z Bsnapu, svou typologií vlivných českých postav na Instagramu.

Popai má nové vedení, prezidentem je Sobota

Asociace sdružující in-store firmy volila svou radu pro další období.

Zdeněk Sobota

Zdeněk Sobota

Novým prezidentem asociace Popai Central Europe se stal Zdeněk Sobota ze společnosti Hanton, svetelné reklamy. Do funkce viceprezidenta byl zvolen Daniel Jesenský, šéf společnosti Dago. Rozhodla o tom valná hromada asociace, která se konala 11. září v Bzenci.  

Na řízení asociace se bude dále podílet sedm volených členů rady, v níž budou pracovat garanti specializovaných sekcí asociace:  Petr Šimek z agentury Wellen jako garant Klubu zadavatelů, Jan Slavík ze společnosti Ki-Wi Digital ve funkci garanta pro sekci digitální  komunikace a Viera Černá ze společnosti Reda, která bude řídit sekci pro oblast dárkových předmětů. Poprvé v historii asociace se stal součástí její rady zástupce zadavatele reklamy, kterým je Andrea Vozníková ze společnosti Unilever ČR. Zaměří se mimo jiné na aktivity asociace v oblasti průzkumů.

Dalšími zvolenými členy rady jsou Monika Hrubalová (čestná členka Popai), Martin Hasilík ze společnosti Authentica a Radomír Klofáč z Moris design.

Zdeněk Sobota působí ve společnosti Hanton, svetelné reklamy zhruba půl roku, předím byl dlouho znám jako místopředseda představenstva a spolumajitel společnosti M. I. P. Group. Svůj podíl ale prodal v prosinci roku 2013. 

Asociace Popai sdružuje firmy působící v oblasti in-store komunikace, v současnosti má 75 členů.