V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Popai vede Jesenský, Sobota viceprezidentem

Daniel Jesenský a Zdeněk Sobota si vyměnili místa ve vedení asociace instore marketingu.

Zleva Zdeněk Sobota, viceprezident Popai CE, a Daniel Jesenský, nově zvolený prezident Popai CE

Zleva Zdeněk Sobota, viceprezident Popai CE, a Daniel Jesenský, nově zvolený prezident Popai CE

Asociace agentur pro instore marketing Popai Central Europe má nové vedení. Funkci prezidenta bude v následujících dvou letech zastávat managing partner firmy Dago Daniel Jesenský, na pozici postupuje po dvouletém působení na postu viceprezidenta. Předchozí prezident asociace Zdeněk Sobota od světelných reklam Haton naopak vymění dosavadní funkci prezidenta asociace za pozici viceprezidenta. Nové vedení si členové středoevropské pobočky asociace na podporu marketingu v místě prodeje vybrali na valné hromadě v pátek 8. září v Plzni.

Ve vedení asociace budou dál působit Petr Šimek z Wellenu jako garant Klubu zadavatelů, Jan Slavík z Ki-Wi Digital coby garant pro sekci digitální komunikace a Viera Černá z Reda, která bude řídit sekci pro oblast reklamních předmětů. Dalšími členy vedení Popai budou Andrea Vozníková (Nielsen Czech Republic), Monika Hrubalová (čestná členka asociace), Martin Hasilík (Authentica) a Daniel Brýdl (H.R.G.). Všichni prokračují z minulého období, jen Brýdl je nováčkem, vystřídal Radima Klofáče z Moris Designu.

Středoevropská pobočka Popai funguje 17 let a aktuálně má 95 členů. Před rokem a půl pohltila Asociaci třídimenzionální reklamy, díky čemuž rozšířila členskou základnu a svůj program o další výzkumné projekty, vzdělávání, medializaci a networking.