Porotě Zlaté pecky předsedá Vano

Do 20. ročníku reklamní soutěže se lze hlásit ještě týden.

Robert Vano

Robert Vano

Čestným předsedou poroty letošního, jubilejního 20. ročníku reklamní soutěže Prima Zlatá pecka 2014 je umělecký fotograf Robert Vano. Přihlášky je možné podávat do 12. listopadu. Vyhlášení výsledků proběhne 25. února 2015 na pražské Lávce, moderovat je opět bude Jakub Kohák.

V jednotlivých odborných porotách zasednou například režiséři a držitelé Českých lvů Václav Marhoul a Ondřej Trojan, kameraman Vladimír Smutný, hudební skladatel Ondřej Soukup, scénárista Robert Geisler, ředitelka divize Fuse komunikační skupiny Omnicom Hana Halvorsen Bank, obchodnice z televize Prima Lenka Zemanová, Štěpán Wolde z Media One, Tomáš Jindříšek z Dark Side.

Odborné poroty posoudí přihlášené práce v kategorii WWW a multimedia, televizní spoty pak v kategorii Product placement.

Pořádající oborová asociace AČRA MK ve spolupráci s Hereckou asociací poprvé letos v rámci Zlaté pecky vyhlašuje hlasování veřejnosti O nejoblíbenějšího herce a herečku v reklamě. V internetovém hlasování se tak bude moci svým hlasem připojit široká veřejnost.