Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Portál eLibellus dalším distributorem e-knih nakladatelství Grada

eLibellus prodává také elektronické čtečky knih, ve spolupráci s distributorem Acomp.

Knihkupectví eLibellus rozšiřuje nabídku e-knih o víc než 80 publikací odborného nakladatelství Grada, nově nabízí i prodej čteček (distribuuje je společnost Acomp) a spouští věrnostní program. Nyní nabízí zhruba 440 titulů, do konce roku plánuje až tisíc.

„Lidi z eLibellusu jsme poznali na konci minulého roku, jednání s nimi proběhla skvěle, získali naši důvěru, jejich záměr se nám líbil, a tedy jsme si jej vyhlédli hned jako nový rostoucí a perspektivní eshop. Patří do skupiny prvních tří našich partnerů v Česku, kteří již zahájili prodej našich elektronických knih,“ podotkl předseda představenstva Grada Publishing Roman Sviták.

Grada má všechny knihy vydané dosud v tištěné podobě i v elektronické podobě už od roku 2002. Čistě elektronické zatím nevydává, dřív se vyjádřila, že se jí to zatím nevyplatí. Její tituly v podobě e-knih distribuuje také eReading.cz a Palmknihy.cz.

Společnost eLibellus vznikla vroce 2009 s cílem otevřít internetové knihkupectví elektronickými knihami a nabízet placené knihy českým čtenářům. Knihy v elektronické podobě prodává od října roku 2010.