Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Potěšila v čele Performics vystřídal Suško

Ladislav Suško

Ladislav Suško

Výkonným ředitelem agentury Performics pro Česko a Slovensko se s lednem stal Ladislav Suško. Nahradil zakladatele agentury, kterým je Tomáš Potěšil. Performics patří do agenturní skupiny Publicis One, který Potěšilovu agenturu – tehdy pod názvem B2B Group – v roce 2015 koupila a dva roky nato přejmenovala.

Suško byl první zaměstnanec B2B Group na Slovensku, kde tamější pobočku uváděl na trh. V agentuře prošel pozicemi sales manager, country manager, obchodní ředitel, výkonným ředitelem je prakticky od loňského října. V nové roli má na starosti rozvoj vztahů se strategickými klienty a partnery. Na lokálních trzích se zaměří na rozvoj programatického nákupu.