V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Potten & Pannen Staněk má nový e-shop Popasta.cz

Zleva Miloš Staněk a Pavel Staněk, majitelé firmy

Zleva Miloš Staněk a Pavel Staněk, majitelé firmy

Český prodejce kuchyňských spotřebičů Potten & Pannen Staněk spustil nový internetový obchod Popasta.cz a jeho slovenskou verzi Popasta.sk. Ten nahrazuje dřívější e-shopy Vasekuchyne.cz a Vasekuchyne.sk. E-shop nabízí všechno zboží, které je dostupné zároveň i v kamenných prodejnách firmy. Doručení z e-shopu domů nebo k osobnímu vyzvednutí může trvat podle dostupnosti na skladech od dvou do sedmi pracovních dnů.

„Impulsem ke změně byla snaha e-shop víc spojit s názvem společnosti a zároveň použít mezinárodně srozumitelné pojmenování, umožňující případnou expanzi na zahraniční trhy,“ uvedla firma Potten & Pannen Staněk. Složeninu popasta pro název e-shopu zvolili, protože je „dobře zapamatovatelné a je zkratkou prvních písmen brandu“.

Firma Potten & Pannen-Staněk vznikla v roce 1992, kdy její zakladatelé a majitelé Miloš Staněk a Pavel Staněk začali do Česka dovážet zahraniční značky kuchyňských spotřebičů. Dnes prodává nejen zahraniční, ale i české značky. V Česku má osm prodejen, na Slovensku jednu. Prodává i zboží firem Kusmi Tea a Løv Organic, a to ve dvou specializovaných obchodech Kusmi Tea v Obchodním centru Nový Smíchov a v Centru Chodov v Praze.