Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Potůčka v čele Digizone.cz vystřídá Brychta

Dosavadní redaktor Marketing & Media přebere web o digitálním vysílání v lednu.

Jan Brychta

Jan Brychta

Šéfredaktorem webu o digitálním vysílání Digizone.cz bude od ledna 2016 Jan Brychta, dosavadní redaktor oborového týdeníku Marketing & Media vydavatelství Economia. Brychtův předchůdce a zakladatel webu Jan Potůček po deseti letech odchází do PR.

V Marketing & Media dělal Brychta poslední tři roky, předtím psal do Strategie (Mladá fronta), v minulosti pracoval také jako reportér Občanského juda (televize Nova) či v marketingu a PR Českého rozhlasu.

„Co se týče mých plánů s Digizone, chci hlavně udržet její vysokou kvalitu a odbornou úroveň,“ uvedl v oficiálním prohlášení Brychta, absolvent Vyšší odborné školy publicistiky a sociálních a mediálních studií.