V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

PR české kanceláře Colliers zajistí Karmažinová

Katarína Karmažinová

Katarína Karmažinová

Poradenská společnost v oblasti komerčních nemovitostí Colliers International v Česku rozšiřuje oddělení pro vztahy s veřejností a médii, v zájmu posílit vztahy s klienty a odbornou veřejností. Novou manažerkou public relations je Katarína Karmažinová. Ta v uplynulých sedmi letech přispívala do BBC, The Independent, Business Insider či Die Presse, působila i jako nezávislá novinářka. Společně s Anetou Ježkovou, která od srpna 2018 působí jako ředitelka marketingu tuzemské pobočky Colliers International, bude Karmažinová zodpovídat za externí i interní komunikaci společnosti a její PR.

Aneta Ježková

Aneta Ježková

Ježková předtím pracovala jako marketingová manažerka realitní agentury Threesixty a jako marketingová koordinátorka společnosti Jones Lang LaSalle. Výkonným ředitelem Colliers International pro Česko je Tewfik Sabongui.