PR české značky Moser zajišťuje agentura Ogilvy

Předmětem spolupráce jsou komplexní PR služby na českém trhu a příprava na zahraničí.

Česká prémiová značka křišťálového skla Moser v dubnu zahájila spolupráci s agenturou Ogilvy. Agentura uspěla se svou koncepční nabídkou na poskytování PR služeb na českém trhu. Kromě toho bude mít v budoucnu na starost také podporu komunikačních aktivit na dalších klíčových zahraničních trzích.

Hlavním cílem dlouhodobé spolupráce je podpora pozitivního vnímání značky Moser. Spolupráce zahrnuje kromě produktového PR i korporátní komunikaci, jejímž cílem bude otevírat aktuální témata ve sklářském odvětví. Kromě toho se bude Ogilvy podílet na komunikační podpoře související s účastí Moseru na uměleckých a designových veletrzích u nás i v zahraničí.

„Od spolupráce s agenturou Ogilvy si slibujeme konzistentní komunikaci, která bude reflektovat hodnoty naší značky. Rádi bychom se zaměřili nejen na komunikaci portfolia našich ikonických i nových produktů a kolekcí, ale také na podporu sklářského řemesla jako takového,“ říká Martina Jirásková, marketingová ředitelka Moseru.

Předmětem spolupráce jsou komplexní PR služby na českém trhu a současně definice budoucího přístupu k podpoře komunikačních aktivit na klíčových zahraničních trzích, jako jsou Itálie, Francie, Španělsko, Německo, Velká Británie nebo Spojené státy americké. Komunikace bude postavena na tradičních hodnotách sklářského řemesla a jejich propojení s moderním uměním a designem.

„V plánovaném PR přístupu se zaměříme na upevnění positioningu značky jakožto prémiového lokálního výrobce nadčasového uměleckého skla, který staví na své silné tradici a umně ji propojuje s moderními prvky. Spolupráci budeme zahajovat představením zcela nového produktu podle návrhu uměleckého ředitele Moseru Jana Plecháče, který bude poprvé ke spatření v galerii Rossana Orlandi během dubnového veletrhu Milan Design Week,“ komentuje začínající spolupráci Václav Rambousek, account director PR týmu Ogilvy.