Proč děláme web, denní newsletter, týdenní Katovnu a nově též měsíční souhrny? Poslechněte si.

PR Etnetery zajistí Dlouhá, marketing Miškovská

Novou PR manažerkou akciové společnosti Etnetera, agentury zaměřené na zakázkový vývoj webových, mobilních a VR aplikací, se stala Alžběta Dlouhá. Dostala na starost externí komunikaci Etnetery. Na pozici digital marketer přišla Monika Miškovská, má se zaměřovat hlavně na online marketing a pořádání eventů. „Komunikace dříve spadala pod marketingovou manažerku. V souladu s novou strategii firmy jsme se rozhodli zavést novou pozici PR manager a uvolnit tak ruce marketingu. Od Alžběty si slibujeme zlepšení komunikace naší společnosti,“ říká šéf Etnetery Petr Votoček.

Alžběta Dlouhá

Alžběta Dlouhá

Dlouhá přišla z agentury Stance Communications, kde poslední rok a půl působila jako account manager. Pracovala pro klienty Net.pointers, Českou asociaci odpadového hospodářství a Grinex Czech Republic a projekty pro Nadační fond Petra Koukala. Vystudovala obor Marketingová komunikace a public relations na Univerzitě Karlově.

Monika Miškovská

Monika Miškovská

Miškovská předtím působila jako projektová a marketingová manažerka v TCC Online, kde měla na starosti obchod a vedení projektů HR pro velké bankovní, informačně-technologické a výrobní firmy a pro neziskové organizace a pořádání konferencí. Vystudovala obor Podnikání a administrativa na České zemědělské univerzitě se specializací na marketing.