Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

PR inkubátor získal pět nových klientů

Agentura rozšiřuje služby v oblasti lifestyle, IT a mobilních aplikací.

Majitel agentury Tomáš Vrána

Majitel agentury Tomáš Vrána

Agentura PR inkubátor Tomáše Vrány získala od září pět nových klientů z oblasti lifestyle, IT i mobilních aplikací.

Mezi klienty z oblasti životního stylu se zařadila původně francouzská značka Pylones, vyrábějící designové doplňky, a český výrobce dřevěných módních doplňků Timewood, který nabízí například dřevěné hodinky, brýle, motýlky a designové reproduktory.

Novými zadavateli z oblasti mobilních aplikací se staly česká aplikace Family Watch, která pomáhá rodičům dohlížet na bezpečnost dětí, a brněnská firma Protect6, zaměřená na bezpečnost jízdních kol a dalších cenností.

V Brně působí i pátý nový klient, společnost UniPi Technology, která se zabývá vývojem a výrobou řešení pro řízení chytrých budov a internetu věcí.

PR inkubátor slaví v současnosti páté výročí své existence, k němuž si nadělil nové logo od pražského grafického studia Studio123.info.