Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

PR Komárkovým dolům zajistí Bílý medvěd

V tendru Moravských naftových dolů se vybíralo celkem se sedmi agentur.

Tým Bílého medvěda

Část týmu Bílého medvěda, který bude dělat pro doly: zleva Lena Mikušová (account executive), Roman Šenkýř (senior consultant), Pavla Střechová (managing director) a Václav Baženov (key account manager)

Brněnská agentura Bílý medvěd Public Relations Romana Šenkýře a Pavly Střechové má nový kontrakt. Uspěla ve výběrovém řízení na PR služby pro Moravské naftové doly v majetku skupiny KKCG Karla Komárka. Spolupráce má za cíl zvýšit počet českých spotřebitelů, kteří mění dodavatele plynu, a přivést je právě ke Komárkově společnosti. Do výběrového řízení bylo pozváno celkem sedm agentur, do druhého kola pak postoupily tři z nich. Moravské naftové doly se letos v médiích propagovaly mimo jiné kampaní Plyn z první ruky od reklamní agentury VCCP.