Česká televize, Nova i Prima oznámily, kdy hodlají vysílat duely DrahošZeman. ČT už o víkendu naplánovala duel na čtvrtek 25. ledna od 20 hodin, odvysílá ho na ČT1 a ČT24, oba pozvání písemně potvrdili a „moderování bylo tradičně nabídnuto Václavu Moravcovi„. Nova dnes avizovala debatu na neděli 21. ledna ve 20.00. Prima tu svou plánuje na úterý 23. ledna ve 20.15, a to z Hudebního divadla Karlín s kapacitou 921 míst. „Pozváni byli oba kandidáti. Prezident Miloš Zeman pozvání do debaty přijal, na odpověď Jiřího Drahoše čekáme,“ sdělila Nova. I Primě Zeman potvrdil, na Drahoše se čeká. Ten hodlá jít jen do dvou duelů – na ČT a pak na televizi, kterou vybere Zeman.

PR.Konektor vzal na rychloobrátku Hanušovou

Zuzana Hanušová

Zuzana Hanušová

Tým agentury PR.Konektor doplnila na pozici seniorní konzultantky Zuzana Hanušová. Přichází z neziskového sektoru, kde působila jako manažerka komunikace pro Výbor dobré vůle – Nadaci Olgy Havlové a Toulcův dvůr. V agentuře bude pracovat zejména pro klienty z oblasti rychloobrátkového zboží.

Hanušová kromě neziskové sféry v minulosti pracovala i v agenturách Christian V.I.P. a Underline Communications, kde mezi její klienty patřilo OBI, Raiffaisen stavební spořitelna, Zentiva, Galerie Pictura či Česká strana sociálně demokratická. V roce 2006 spoluprodukovala film režiséra Karla Janáka Rock podvraťáků, s dvojicí Vojta Kotek a Jiří Mádl v hlavních rolích. V současnosti působí také jako zastupitelka obce Šestajovice – Praha východ.