V neděli po osmé začal na televizi Nova nový detektivní seriál z prostředí advokátní kanceláře Dáma a Král. V hlavních rolích Matěj Hádek, Tereza Hofová a Miroslav Donutil. Hlavním scenáristou je Štefan Titka, hlavním režisérem je Vladimír Michálek, producentem Bionaut Vratislava Šlajera, který pro Českou televizi dělal Svět pod hlavou a s Donutilem Doktora Martina.

PR.Konektor vzal na rychloobrátku Hanušovou

Zuzana Hanušová

Zuzana Hanušová

Tým agentury PR.Konektor doplnila na pozici seniorní konzultantky Zuzana Hanušová. Přichází z neziskového sektoru, kde působila jako manažerka komunikace pro Výbor dobré vůle – Nadaci Olgy Havlové a Toulcův dvůr. V agentuře bude pracovat zejména pro klienty z oblasti rychloobrátkového zboží.

Hanušová kromě neziskové sféry v minulosti pracovala i v agenturách Christian V.I.P. a Underline Communications, kde mezi její klienty patřilo OBI, Raiffaisen stavební spořitelna, Zentiva, Galerie Pictura či Česká strana sociálně demokratická. V roce 2006 spoluprodukovala film režiséra Karla Janáka Rock podvraťáků, s dvojicí Vojta Kotek a Jiří Mádl v hlavních rolích. V současnosti působí také jako zastupitelka obce Šestajovice – Praha východ.