Ze zájemců o členství v Radě ČT vystoupili ve čtvrtek před poslanci nejvýrazněji Vlastimil Venclík a Tomáš Němeček. Rozhodovat se ale samozřejmě nebude jen podle kvality vystoupení při veřejném slyšení, kandidátům ostatně z osmnáctičlenného volebního výboru naslouchala vesměs jen pětice poslanců – Golasowská (KDU-ČSL), HolomčíkMartínek (Piráti), Juchelka (ANO) a Španěl (SPD). Mohli se ovšem spolehnout na aktivistu Jana Šinágla, který se kandidátů ptal s nimi.

PR.Konektor vzal na rychloobrátku Hanušovou

Zuzana Hanušová

Zuzana Hanušová

Tým agentury PR.Konektor doplnila na pozici seniorní konzultantky Zuzana Hanušová. Přichází z neziskového sektoru, kde působila jako manažerka komunikace pro Výbor dobré vůle – Nadaci Olgy Havlové a Toulcův dvůr. V agentuře bude pracovat zejména pro klienty z oblasti rychloobrátkového zboží.

Hanušová kromě neziskové sféry v minulosti pracovala i v agenturách Christian V.I.P. a Underline Communications, kde mezi její klienty patřilo OBI, Raiffaisen stavební spořitelna, Zentiva, Galerie Pictura či Česká strana sociálně demokratická. V roce 2006 spoluprodukovala film režiséra Karla Janáka Rock podvraťáků, s dvojicí Vojta Kotek a Jiří Mádl v hlavních rolích. V současnosti působí také jako zastupitelka obce Šestajovice – Praha východ.