Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

PR pro ČSOB vyhráli Bizoni a PR.Konektor

Ve výběrovém řízení Československé obchodní banky pro zajištění služeb PR zvítězily agentury Bison & Rose a PR.Konektor. Bison & Rose má zajišťovat PR služby pro banku, PR.Konektor se zaměří na komunikaci dceřiných společností jako Hypoteční banka, Patria nebo ČSOB Pojišťovna.

Banka přitom plánovala komunikaci všech částí své skupiny sjednotit ve spolupráci s jedinou agenturou. Nakonec nevybrala jednu, ale dvě agentury. Dosud využívala čtyři. Agentury Bison & Rose a Botticelli měly na starosti komunikaci samotné ČSOB a Poštovní spořitelny, Bizoni samotní pak komunikovali za ČSOB Penzijní společnost, ČSOB Leasing a Patrii, ČSOB Pojišťovnu dělal Pleon Impact, Hypoteční banku pak AC&C.

Do řízení na určení dodavatele pro oblast public relations, které ČSOB vyhlásila loni v říjnu, se přihlásilo celkem sedm agentur. Tendr měl několik výběrových kol. Ředitelkou útvaru Komunikace a společenská odpovědnost ČSOB je Kateřina Krásová.