V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

PR pro Euronics a Kasu zajistí Inspiro Solutions

Agentura ze skupiny Kindred Group zvítězila v tendru prodejce spotřební elektroniky.

V jarním výběrovém řízení obchodu se spotřební elektronikou HP Tronic na PR zastoupení zvítězila agentura Inspiro Solutions ze skupiny Kindred Group. Tendru se zúčastnilo pět agentur. Vítězná agentura se bude věnovat korporátní i produktové komunikaci. Agenturní tým povede PR manažerka Zuzana Medlíková.

Firma HP Tronic byla založena v roce 1990 a působí na českém i slovenském retailovém trhu s domácími spotřebiči, spotřební elektronikou, počítači a mobilními telefony. Od roku 2010 je jediným vlastníkem e-shopu Kasa.cz, který navíc nabízí i sortiment sportovního zboží, zahradní techniky a nábytku, produktů pro děti, chovatelských potřeb i doplňků pro volný čas a zábavu. Její další stěžejní značkou je síť elektroprodejen Euronics.

„V závěru roku připravuje Euronics klientský program s řadou benefitů pro naše zákazníky a jsme rádi, že nám s jeho komunikací pomůže právě Inspiro Solutions,“ říká tisková mluvčí Euronics Lenka Mastešová.

„Kasa chystá mimo jiné rozšíření portfolia nabízených produktů, posílení osobních odběrů zdarma na prodejnách Euronics i věrnostní program pro naše zákazníky,“ doplňuje za značku Kasa.cz ředitelka marketingové komunikace Andrea Čižmářová Zavadilová.

Síť elektroprodejen Euronics disponuje více než 120 kamennými obchody, třemi vlastními sklady, autodopravou a internetovým obchodem. Kasa.cz patří mezi největší internetové obchody na českém trhu, kde působí od roku 1999. Pobočky má i na Slovensku, v Polsku, Německu a Maďarsku.