Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Tendr na PR pro Sodexo vyhrál PR.Konektor

Agentura zajistí PR poradenství na českém trhu a podpoří projekt Plníme přání seniorům.

Sodexo

Symbolem Sodexo jsou známé stravenky

Tendr na realizaci PR aktivit společnosti Sodexo Benefity na českém trhu vyhrála agentura PR.Konektor. Jejím úkolem bude komplexní PR servis společnosti a také podpora projektu společenské odpovědnosti Plníme přání seniorům. Komunikaci ve společnosti Sodexo má na starosti manažerka Lucie Miřácká.

Sodexo na českém trhu poskytuje služby v oblastech zaměstnaneckých benefitů, motivačních programů a řešení pro veřejnou správu (poukázky na stravování a volný čas, dárkové poukázky nebo systém na správu benefitů Cafeteria). Dále pak nabízí provozování firemních restaurací a škálu služeb facility managementu – správu budov, údržbu mechanických zařízení a elektro, revize, projekt management, úklid a administrativní služby.