V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

PR tým CZC.cz doplnili Balarinová a Möwald

Prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz ze skupiny Mall Group má od července dva nové členy komunikačního týmu. V roli vedoucí PR a obsahu je to Michaela Balarinová, jež nahradila Martina Rippla. Zároveň s ní nastoupil i Jaromír Möwald, který se bude starat o všechny herní projekty, v nově zřízené pozici PR pro hry.

Michaela Balarinová

Michaela Balarinová

Balarinová vystudovala Marketingovou komunikaci na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a poté strávila přes dva roky v reklamní agentuře JWT Praha. Do světa e-commerce vkročila jako marketingový specialista v PayU. Pak několik let dělala v Aukru, kde poslední rok koordinovala veškeré marketingové aktivity. Ve své nové pracovní roli bude mít se svým týmem na starost novináře, youtubery, sociální sítě a herní komunitu. 

Jaromír Möwald

Jaromír Möwald

Möwald absolvoval obor Mediální a komunikační studia na Univerzitě Karlově a své zkušenosti nasbíral během dvanáctileté praxe herního novináře, šesti let v časopise Level a tří let na pozici komunitního manažera v herním obchodě Xzone. Čtyři roky byl i moderátorem, konkrétně GamePage České televize či v pořadu Quest na Českém rozhlasu.