Premiér Andrej Babiš (ANO) vystoupí v neděli 18. listopadu od 21.25 v živě vysílaném rozhovoru televize Nova. Půlhodinový pořad Vládní krize tentokrát nahradí Střepiny a bude ho moderovat Rey Koranteng. Interview se má zaměřit na dění, jež způsobila kauza Seznamu Babišův syn promluvil.

Pram Consulting pracuje pro Canon a ZG Lighting

Agentura Pram Consulting Patrika Schobera hlásí dva nové klienty. Zakázku na mediální komunikaci divize společnosti Canon, která se zabývá nepřímým prodejem v oblasti fota a videa, projektorů, kancelářských doplňků, tiskem a spotřebním materiálem, agentura získala ve dvoukolovém výběrovém řízení. Podpora se soustředí hlavně na kompaktní bezzrcadlovku Canon EOS R, představenou v září. “Jsme přesvědčeni, že se bude jednat o velmi vyhledávaný produkt dalších mnoho let,” uvádí Eva Kučmášová, corporate communications and marketing services manager Canonu.

Pro dodavatele komplexních řešení osvětlení pro různé segmenty ZG Lighting Czech Republic se agentura zaměří na aktivity v oblasti media relations a produktového PR. Na českém trhu se ZG Lighting jako člen skupiny Zumtobel Group nabízí profesionální osvětlení značek Thorn a Zumtobel.