Na vysokoškoláky a absolventy cílí 3. ročník akce Nakafe, jež proběhne 25. dubna v Praze, Brně a Frýdku-Místku. Šestnáct členů Asociace komunikačních agentur (AKA) otevře brány zájemcům v rámci akce, již loni navštívilo 500 zájemců o práci v komunikaci. Vstup je grátis, lze přijít od 17 či od 19 hodin. „Počet návštěvníků z loňska překonáme,“ předpokládá Marek Hlavica, výkonný šéf AKA.

Pražská pobočka Stinku pohltí produkci Savage

Daniel Bergmann. Foto: Ciclope Festival

Daniel Bergmann. Foto: Ciclope Festival

Produkční společnost Stink, kterou založili před 20 lety v Praze a v Londýně producent Daniel Bergmann a režisér Ivan Zachariáš, se v české metropoli spojí s místní produkcí Savage. Tu vlastní Pavla Burgetová. Ta má být ještě několik měsíců k dispozici jako konzultantka. Savage zanikne a její aktivity se převedou na Stink Prague (dosavadní Stink CZ). Stink svou pražskou pobočku otevřel před dvěma lety, jejího vedení se ujala Marcela Vrátilová.

Firmu, která vznikne spojením Stink a Savage, teď nově povede Klára Králíčková, dosavadní managing director Savage. „Z Prahy pocházíme, tady jsme například našli talentované tvůrce Ivana Zachariáše a Martina Krejčího, které jsme prosadili celosvětově. V Česku je řada nadějných a všestranných talentů, které bychom rádi rozvíjeli a pomáhali je prosadit doma i ve světě,“ je přesvědčen Bergmann.