V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Pražská prodejna Bang & Olufsen se přestěhovala do Dušní 10

Beosound Edge

Novinkou Bang & Olufsen je bezdrátový reproduktor pro domácí použití Beosound Edge. Vytvořil ho designér Michael Anastassiades. Nakloněním na jednu stranu se zvyšuje hlasitost, nakloněním na druhou snižuje. Prodává se za maloobchodní cenu 84.500 Kč

Monobrandová prodejna dánské audiotechniky Bang & Olufsen se v centru Prahy přesunula z Jáchymovy 4 na novou adresu, do nedaleké Dušní 10. Nové prostory v přízemí činžovního domu, které mají 110 metrů čtverečních, doporučil majiteli jeden ze zákazníků, který bydlí v téže budově.

Obchod, kterou provozuje firma We Are Smart Spaces majitele Vladimíra Dzurendy, je jediným monobrandovým v Česku. V Praze je značka Bang & Olufsen k dostání také o pár desítek metrů dál, v Dušní 3, kde čerstvě otevřela multibrandová prodejna audiotechniky Voix, nebo třeba v shop-in-shopu v Bibloo v obchodním domě Kotva.

Z Jáchymovy se Dzurendův tým i s obchodem stěhoval po 10 letech, vypršela tam smlouva a nové prostory byly za nižší nájem. I přes šestiměsíční přechodné období, kdy se budovaly nové prostory, Dzurenda očekává letošní tržby podobné jako loni, kolem 30 milionů Kč.