V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Pražská TV Metropol uvádí late night show se Suchařípou, Kohákem a Alex Doležalovou

Televize Metropol připravila tři nové večerní pořady, které začne vysílat od začátku června. Režie se ve všech třech případech ujímá Vlastimil Urban.

Show Davida Suchařípy se odehrává před sídlem stanice na pražské Francouzské ulici

Show Davida Suchařípy se odehrává před sídlem stanice na pražské Francouzské ulici

Pondělí večer od 21 hodin bude od 4. června patřit talk show Do rachoty, jejímž moderátorem bude herec David Suchařípa. Každý díl bude trvat 40 minut, přijdou do něj tři hosté (v prvním díle návrhář Osmany Lafitta, kouzelník Richard Nedvěd, violistka Jitka Hosprová) a bude se natáčet před sídlem Metropolu, venku ve Francouzské ulici. „Hledáme zajímavé a netradiční prostory navozující atmosféru, které nelze dosáhnout ve studiu,“ vysvětluje dramaturg Václav Kutil.

Úterní večery po 22 hodině budou patřit psycholožce a sexuoložce Alexandře Doležalové a moderátorce Báře Sedláčkové, v pořadu S Alex na sex, o sexuálních problémech. Dramaturgyní pořadu je Anna Lukešová, která má na starosti také marketing stanice. Pořad doplní ankety z pražských ulic a reportáž sexuální koučky Julie Gaiy Poupětové.

Sedláčkková s Doležalovou se už setkávají už v jiném pořadu Metropole Lady M, kde Doležalová jako host radí na téma partnerských vztahů. Teď vzniknou tematické speciály, první bude vysílaný v úterý 5. června od 22.00 pod názvem „To musíš vydržet aneb zoufalí tatínci“, tématem je sex v těhotenství.

Od čtvrtka 6. června půjde talk show V luftu s Jakubem Kohákem, též každý týden od 21.00 do 21.45. Studiem se pro tento pořad stane střecha Divadla Hybernia, v každém díle budou opět tři hosté (v prvním díle Ondřej Hejma, Petr Šabach, Petr Vondráček).

Metropol už od května vysílá každé pondělí a středu Rozhovory na konci světa s moderátorem Martinem Severou (pondělí a středa od 20.15), politická debata Petra Skočdopole Tři na jednoho (středa od 21.00) a Edvarda Kožušníka Evropa z metropole (neděle od 12.00).