Pražské centrum RTB House povede Doucha

Nové klientské centrum původně polské firmy bude pracovat pro východoevropský region.

Martin Doucha

Martin Doucha

Nové regionální klientské centrum mezinárodního prodejce online reklamy RTB House povede Martin Doucha. Centrum bude poskytovat služby klientům v Česku, na Slovensku a postupně i v dalších zemích a oblastech východoevropského regionu, jako je Maďarsko, Pobaltí a Balkán. Kromě zabezpečování chodu klientského centra bude mít Doucha na starosti vztahy s lokálními poskytovateli online reklamního prostoru, klientský servis a koordinaci pražského technického týmu, zaměřeného na aktivity RTB House ve střední a východní Evropě. Médiáři to sdělili zástupci společnosti. 

Doucha působí v online marketingu a reklamě dvanáct let. V posledních letech pracoval jako manažer týmu technické podpory pro Česko a Slovensko v mezinárodní výzkumné agentuře Gemius. Je mimo jiné majitelem konzultační společnosti DigitalAd, zabývající se online reklamou, a v jejím rámci zakladatelem platformy pro tvorbu online dotazníků a výzkumů Netquest.cz

RTB House se specializuje na výkonnostní online kampaně, především pro klienty z oblasti e-commerce. Firma s centrálou ve Varšavě v Polsku působí na 33 trzích. Pro své klienty nakupuje více než 3,5 miliardy reklamních zobrazení za měsíc.