Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Pražský deník rozdává 650.000 výtisků speciálu

Ofenziva občerstveného pražského vydání novin Deník pokračuje výtiskem zdarma.

Plastový pytel s červenou kasičkou na 10 Kč - jedna z distribučních cest Pražského deníku

Plastový pytel s červenou kasičkou na 10 Kč – jedna z distribučních cest Pražského deníku

Od pátku 20. května do úterý 24. května distribuuje vydavatelství Vltava-Labe-Press speciální vydání Pražského deníku, který před měsícem uvedlo v novém. Změny v obsahu i formě novin ukazuje vydání o 24 stranách, které Pražané dostávají do schránek zdarma a které vyšlo v nákladu 650.000 kusů. Zájem čtenářů má vybudit soutěž, v níž se do 18. června bude soutěžit každý týden o zájezd za 50.000 Kč a denně o další ceny za 100.000 Kč.

„Hlavním tématem je pražská kriminalita, informace o tom, kde je a není v Praze bezpečno. Zároveň přinášíme pražský informační servis, mimo jiné mapu nového parkování v metropoli. Celkově je speciál koncipován jako představení našich novin,“ přiblížil Roman Gallo, ředitel redakcí Deníků.