V neděli po osmé začal na televizi Nova nový detektivní seriál z prostředí advokátní kanceláře Dáma a Král. V hlavních rolích Matěj Hádek, Tereza Hofová a Miroslav Donutil. Hlavním scenáristou je Štefan Titka, hlavním režisérem je Vladimír Michálek, producentem Bionaut Vratislava Šlajera, který pro Českou televizi dělal Svět pod hlavou a s Donutilem Doktora Martina.

Pražský Fallon získal nového klienta Vichy

Agentura Fallon Prague začal pracovat pro značku Vichy, patřící pod společnost L’Oréal Česká republika. Fallon vzešel vítězně z tendru, pro Vichy zpracovává veškeré podklady pro tiskové, televizní a online kampaně. První z kampaní už běží, má zvýšit povědomí o produktových řadách Slow Age, Liftactiv a Dermablend. Smlouva byla uzavřena na dobu jednoho roku s tím, že její platnost půjde po vzájemné dohodě prodloužit. O klienta se v agentuře stará Romana Danišová.

Agentura Fallon byla založena v americkém Minneapolisu v roce 1981, kancelář v Praze otevřela v říjnu 2014. Teď má kolem 50 zaměstnanců z 15 zemí (kanceláře má i v Londýně a Tokiu), kteří pracují hlavně na globální komunikaci české automobilky Škoda.