Předsedkyní PR Klubu zvolena Kateřina Borovanská, místopředsedkyní Alžběta Pavlínová

Vedení PR Klubu v červnu 2012

Vedení PR Klubu v červnu 2012: nahoře zleva Alexandra Ruberová, Alžběta Pavlínová, Kateřina Borovanská, Dana Poláková, dole zleva Vladimír Komjati, Jana Girgašová, Lucie Zaki

Novou předsedkyní oborového PR Klubu se v neděli stala Kateřina Borovanská. Ve vedení tak po roce vystřídala Cristinu Muntean, zvolenou loni spolu s místopředsedou Vladimírem Komjatim. Novou místopředsedkyní klubu je Alžběta Pavlínová.

„V následujícím roce budeme rozvíjet a transformovat naše edukační aktivity ve spolupráci s partnery a začneme s novými projekty, zároveň plánujeme posílit naší komunikaci s dalšími subjekty a rozšiřovat dále členskou základnu a benefity pro členy,“ podotkla Borovanská.

Včerejší shromáždění členů PR Klubu nejprve změnilo složení Výkonného výboru. Nově do něj byla zvolena Dana Poláková (nahradila Cristinu Muntean, která letos 23. dubna na funkci ve výboru rezignovala), mandát obhájila právě Kateřina Borovanská (byla v červenci 2011 do Výkonného výboru kooptována do nejbližších voleb) a také Jana Girgašová (té skončil dvouletý mandát). Ve výboru zůstávají též Alžběta Pavlínová a Vladimír Komjati (jim vyprší dvouletý mandát za rok).

V Revizní radě PR Klubu Lucie Zaki nahradila Pavlu Střechovou, které vypršel dvoletý mandát. Dál v radě zůstávají Alexandra Ruberová a Simona Kijonková.