Prezident Miloš Zeman by si „velice přál“ personální změny v České televizi. Řekl to v televizi Barrandov, bez upřesnění, koho by se měly týkat. Připomněl, že takové změny nemůže dělat prezident, ale mohou je spustit poslanci, když dvakrát zamítnou výroční zprávu o hospodaření České televize. „Tak uvidíme, jestli to udělají,“ pověděla hlava státu.

Předsedou Digitálních agentur při AKA Vladimír Rejlek z Publicisu

Vladimír Rejlek

Vladimír Rejlek

Předsedou sdružení Digitální Agentury, sekce při Asociaci komunikačních byl pro rok 2014 zvolen Vladimír Rejlek z agentury Publicis Modem, respektive z firmy Lions Communications. Vedení přebírá od Michala Nýdrle z agentury Nydrle. Rejlek začínal v Advertures, později založil Publicis Modem, digitální značku skupiny Publicis v Česku.

Za Nýdrleho přešla sekce digitálních agentur v rámci edukace klientů od velkých konferencí k častějším, menším workshopům, v těch chce pokračovat i pod Rejlkem. Ten by se rád vrátil také k tématu digitálních tendrů. Rejlek agendu přebere od února 2014, do konce ledna bude Nýdrle ještě dohlížet nad odbornou anketou Zlaté Koule, což jsou ceny pro klienty ochotné využívat digitálních řešení.