Premium Fashion Brands zavádí poradenství Concierge pro náročné klienty

Provozovatel obchodů s oděvy, obuví a doplňky Premium Fashion Brands zavedl novou službu Concierge. Služba má zákazníkům s nadstandardními požadavky poskytnout individuální a personalizované poradenství při výběru outfitů. Módní požadavky bude s klienty řešit servisní manažer nebo manažerka, doručení vybraných modelů firma slibuje do 48 hodin od zadání poptávky. Concierge funguje v Česku i na Slovensku každý den nonstop. 

Premium Fashion Brands, která v Česku provozuje kolem 30 obchodů značek dostupné luxusní módy typu Geox, Max Mara Weekend nebo Cerruti, si za službu Concierge účtuje 1.990 Kč při tvorbě pěti outfitů a vratnou zálohu ve stejné výši při potvrzení zájmu o službu. Pro klienty s  roční útratou nad 30.000 Kč má být zdarma. Premium Fashion Brands slibují v rámci služby také zajištění dárků s doplněním o květiny nebo kosmetiku, dárkovým balením a doručením na vybranou adresu.

„S programem Concierge se stáváme se jedněmi z prvních, kdo tuto službu v českém módním světě nabízí,“ uvedla Evgenia Klochay, která za Premium Fashion Brands komunikuje. Vlastního vizážistu od loňského října nabízí mimo jiné také internetový obchod Zoot.cz. Službu nejdříve poskytoval jen pro VIP klienty, pro zájem ji ale zdarma zavedl pro všechny klienty. 

Ve firmě Premium Fashion Brands má od loňského roku poloviční podíl známý český advokát Jaroslav Havel, který řídí advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners. Spolu s ním drží ve firmě podíl Jana Jusnová a Marián Vrtoch. Firma letos podle informací serveru iDNES.cz chystá z části expanzi v pražské ulici Pařížská, má v úmyslu postavit tam vlajkovou prodejnu značky Hugo Boss. Zaměřit se chce také na internetový prodej.