Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Premium Media Group přebírá časopis ForGolf

S novým vydavatelem se titul zaměří na bohatší a z měsíčníku se stane dvouměsíčníkem.

Časopis ForGolf

Časopis ForGolf

Vydavatelství Premium Media Group má po časopisech Architect+ a Estate další titul, převzalo magazín ForGolf s dvanáctiletou tradicí. Ten pod novým investorem změní periodicitu i zacílení. Vydavatelská skupina, spadající do holdingu Czechoslovak Premium Brands, časopis od původního majitele odkoupila v listopadu, první číslo v novém vyjde v prosinci. Pozici šéfredaktora titulu oficiálně převezme Hynek Just, dosavadní zástupce šéfredaktora Michaela Jona.

Nový vydavatel plánuje v příštích měsících upravit podobu titulu, časopis by se měl zaměřit na bonitnější čtenářskou skupinu a cílové oblasti jejího zájmu v rámci golfu. Změní se také periodicita magazínu, z měsíční přejde na dvouměsíční. Podobně jako sesterské tituly využije distribuční síť čítající na 5.000 jmen bohatých a vlivných Čechů a Slováků.

V rámci skupiny Czechoslovak Premium Brands se má ForGolf potkat s další z investic, sítí prodejen s golfovou módou a vybavením GolfProfi a GPA Golf Tour. Czechoslovak Premium Brands je skupina privátních investorů zastoupených advokátem Jaroslavem Havlem.