Ve čtvrtečním rozhovoru s MF Dnes prezident Miloš Zeman zopakoval svou výzvu k personálním změnám v České televizi, opět v souvislosti s možným neschválením výročních zpráv ČT. Těmi se bude v úterý 27. března zabývat volební výbor. Pokud je neschválí, dochází k výměně Rady ČT, potažmo potenciálně i ředitele. „Záleží ale nikoli na mně, nýbrž na politicích, kteří k tomu mají vztah, jaké vedení ČT si vlastně přejí,“ prohlásil Zeman.

Prezidentský duel Fischera a Zemana na Primě sledovalo 944 tisíc lidí

První přímý střet dvou nejfavorizovanějších kandidátů odvysílala druhá nejsledovanější komerční televize.

Solidní zájem o první přímý střet dvou nejfavorizovanějších kandidátů přímé prezidentské volby projevili v pátek večer diváci televize Prima. Pořad Prezidentský duel 2013, v němž diskutovali Jan Fischer a Miloš Zeman, sledovalo 944 tisíc lidí starších patnácti let, což představovalo třetí nejlepší výsledek toho večera.

Nejsledovanější byla tradičně Všechnopárty, druhá předtím vysílaná pohádka Král sokolů, obojí na ČT1. Ukazují to výsledky měření sledovanosti ATO-Mediaresearch, které uveřejnil web Mediaguru.cz.

Pořad – předtáčený v pátek odpoledne v Rock Opeře v pražských Holešovicích – moderoval Jan Punčochář, který provází nedělní Partií Primy, režíroval ho Vojtěch Nouzák, jinak též režisér Show Jana Krause, fotbalového studia na Primě či donedávna Politické střelnice Zuzany Bubílkové na televizi Barrandov.