Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Přílohy Perfect Pasta se nově jmenují Perfect Dish a cílí i na muže

Nové balení výrobků pod názvem Perfect Dish

Nové balení výrobků pod názvem Perfect Dish

Alternativu těstovin a rýže vyráběnou z konjaku, známou dva roky jako Perfect Pasta, prodává její výrobce nově pod značkou Perfect Dish. Chce tak vyjasnit komunikaci k zákazníkům - nejdřív totiž vyráběl produkty jen ve tvaru špaget, časem přibyla rýže Perfect Rice. Tím začalo být označení Pasta matoucí. Varianta Perfect Dish s kořením změnila název své kořenící směsi - z předchozí Papriky na vylepšenou směs Farm. Cena produktů i po rebrandingu zůstává stejná.

Staré balení výrobků pod názvem Perfect Pasta

Staré balení výrobků pod názvem Perfect Pasta

„Chceme zákazníkům říci, že náš produkt nejsou těstoviny a nemají být s nimi srovnávány, pouze mají stejné tvary,“ uvedla Štěpánka Vránová, jednatelka společnosti Via Naturallis, která konjakové potraviny Perfect Products vyrábí. U výrobku zdůrazňuje minimum kalorií, absenci cukru, lepku a vysoký obsah vlákniny.

Kromě názvu produktů došlo také ke změně jejich obalů. „Chtěli jsme, aby obal nelákal pouze ženy, ale aby upoutal i muže, kteří myslí na své zdraví. Proto jsme vytvořili unisex obal hlásající naší vizi rovnováhy v celkovém životním stylu,“ přiblížila Vránová.

Perfect Dish získalo tři bio certifikace - čínskou (ze země původu konjaku), dále certifikaci Evrospké unie CERES a českou CZ-BIO-OO2. Konjakové produkty jsou vhodné pro lidi s různými intolerancemi (třeba celiaky), oblíbené jsou i mezi sportovci a obecně těmi, co vyznávají zdravý životní styl. Prodávají se přes web, v prodejnách zdravé výživy a od října také v řetězcích Globus.