Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Prima dodává program na obrazovky Bus TV

Web Prima Fresh a dokumentární televize Prima Zoom začaly vysílat své recepty a kvízy do vozů městské hromadné dopravy skoro ve třech desítkách měst Česka.

Vědomostní kvízy v Bus TV budou odkazovat na dokumenty vysílané Primou Zoom

Vědomostní kvízy v Bus TV budou odkazovat na dokumenty vysílané Primou Zoom

Na LCD obrazovkách v městské hromadné dopravě v síti agentury Bus TV poběží sezonní recepty a vědomostní kvízy od televize Prima. Vyplývá to z dohody, kterou Prima uzavřela s provozovatelem těchto obrazovek, společností TTV LCD.

Nové spoty se budou objevovat každé dva týdny. Sezonní recepty připravuje web Prima Fresh, vědomostní kvízy zase budou otázkami odkazovat na dokumenty vysílané v rámci Prima Zoom.

Web Prima Fresh začne do Bus TV dodávat sezonní recepty

Web Prima Fresh začne do Bus TV dodávat sezonní recepty

LCD obrazovky v MHD provozuje společnost TTV LCD, jejímiž spolumajiteli jsou Zdeněk Kříž a Richard Prajsler. Firma vznikla v listopadu 2012. V současnosti funguje její Bus TV ve 26 městech a devíti krajích.