Prima uvádí druhou řadu show Čápi s mákem, vařit budou Mesarošová či Rosenberg

Počínaje dneškem bude mít série místo v hlavním vysílacím čase vždy ve čtvrtek od 20 hodin.

„Nejdrsnější reality vaření“ Čápi s mákem má pokračování, televize Prima dala dohromady další skupinku výstředních, nesourodých celebrit a nechá je, aby se postupně vzájemně pohostily ve svých příbytcích.

Princip vychází z populární denní show Prostřeno!, kterou Prima vysílá každý všední podvečer a jež patří k jejím nejsledovanějším pořadům.

Speciálních pět dílů, v nichž loni setkaly Dolly Buster, Iveta Bartošová, Nora Mojsejová, Agáta Hanychová a Vlasta Hájek, partner moderátorky Zuzany Belohorcové, měly na sklonku léta 2010 podíl na sledovanosti 20,41 %, ve srovnání s průměrem Primy nadprůměrný.

„Letošní čísla budou ještě zajímavější,“ prohlásil před měsícem na tiskové konferenci k jarnímu programu generální ředitel Primy Marek Singer. Komerční dvojka českého televizního trhu společně se slovenskou TV Joj uvádí druhou řadu dnes večer.

Jako hostitelé a kuchaři se v ní představí Dominika Mesarošová, Robert Rosenberg, pěvec Marián Zázrivy, moderátorka Zuzana Hajdu, soutěžící se slovenské verze reality show VyVolení nazývající se Desperado či „žena z lidu“ Lída Žamberyová.

Počínaje dneškem bude mít série místo v hlavním vysílacím čase vždy ve čtvrtek od 20 hodin.
Nemá to být nejdrsnější pořad jara. „Jestli myslíte, že Čápi s mákem jsou maximum, tak se mýlíte,“ slibuje ředitel Singer v souvislosti s další brzy chystanou reality show Mami, ožeň mě.