Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Prima Krimi měla první den share 1,89 %

Nejsledovanější pořady stanice Prima Krimi v prvním týdnu

Nejsledovanější pořady stanice Prima Krimi v prvním týdnu

Prima Krimi, nová stanice televize Prima, dosáhla v pondělí 2. dubna – v první den svého vysílání – podílu na publiku 1,89 % v obecné cílové skupině diváků nad 15 let, respektive 1,96 % v cílové skupině diváků 15 až 69 let, na kterou Prima cílí reklamu. Zasloužil se o především první snímek, který stanice po 20. hodině uvedla, americký thriller Dívka ve vlaku. Ten vidělo v průměru 178.000 lidí starších 15 let, podíl na publiku činil 4,26 %. Vysílání stanice začalo právě večer, víc vypovídající tak je podíl z hlavního vysílacího času (prime time), kdy podíl na publiku dosáhl 2,69 %.

Se spuštěním nové stanice zaměřené na kriminální a detektivní filmy a seriály Prima těchto děl zbavila jiný svůj kanál Prima Love, který je vysílal dosud. Prima Love se nyní soustřeďuje na romantické snímky a cykly, určené ženám. Pro ty Prima Love nově uvedla mimo jiné tureckou telenovelu Tisíc a jedna noc. S ní se před sedmi lety spálila konkurenční Nova, když na ni chtěla postavit prime time. Na Primě Love na velikonoční pondělí zaujala 1,96 % publika, v absolutních číslech 72.000 diváků, respektive divaček. Prima totiž uvádí, že stanici Love aktuálně sledují ze čtyř pětin právě ženy.