Ze zájemců o členství v Radě ČT vystoupili ve čtvrtek před poslanci nejvýrazněji Vlastimil Venclík a Tomáš Němeček. Rozhodovat se ale samozřejmě nebude jen podle kvality vystoupení při veřejném slyšení, kandidátům ostatně z osmnáctičlenného volebního výboru naslouchala vesměs jen pětice poslanců – Golasowská (KDU-ČSL), HolomčíkMartínek (Piráti), Juchelka (ANO) a Španěl (SPD). Mohli se ovšem spolehnout na aktivistu Jana Šinágla, který se kandidátů ptal s nimi.

Prima Love upravuje všední podvečery, nasazuje Jamieho Olivera i dokumenty

Počínaje pondělkem 5. listopadu bude Prima Love každý všední den od 18.00 dávat cyklus Máte doma uklizeno? (How Clean Is Your House?), z let 2003 až 2006 z britské a americké produkce Fremantle Media. Celkem je připraveno 85 půlhodinových epizod, čtyři série britské, dvě americké.

Od 18.30 má rovněž od pondělí do pátku následovat seriál Jamie vaří doma (Jamie at Home), jehož hlavní postavou je britský šéfkuchař, restauratér a moderátor Jamie Oliver. Půlhodinových epizod první a druhé řady cyklu má připraveno 26. Série z let 2001 až 2008 se zaměřuje na domácí vaření z jednoduchých a snadno dostupných surovin.

V 19.05 pak ve všední dny bude navazovat dokumentární série Nejkrásnější hotely světa (Hotels), z francouzské produkce Zodiac Rights. Připraveny jsou tři řady o celkem 70 epizodách, stopáž jednoho dílu je zhruba hodina. Dokument představí nejprestižnější hotely světa.

Dosud Prima Love dávala mezi 18. a 20. hodinou americký kriminální seriál JAG a kanadský cyklus o bytových interiérech Renovace v utajení.